Tercüman Ahmet Emin Gördebil

AHMET EMİN GÖRDEBİL

Ahmet Emin Gördebil çeviri portalımızda 2 ay önce kayıt olmuş ve Serbest Çevirmen olarak hizmet vermektedir. 2 dil çiftinde , Akademik Çeviri , Altyazı Çevirisi , Teknik Çeviri , Yerelleştirme hizmeti sunmaktadır.


HAKKINDA

Merhaba! 

Adım Ahmet . Bir yıla yakın süredir İngilizce ve Türkçe dil çiftleri arasında freelance çeviri hizmeti veriyorum. Bu hizmet makale, rapor, teknik metin, blog yazıları ve altyazı gibi bir çok tipte metini kapsamaktadır. 

Siparişinizi vermeden önce mesaj atmayı ve bilgi almanızı rica ediyorum. Tarafıma göndereceğiniz bilgilendirme mesajı ve metinin bir bölümünün örneği sayesinde ücret, teslim zamanının belirlenmesi gibi konularda daha sağlıklı bir bilgi verebilirim. Genelde 1500 kelimeden kısa metinleri aynı gün teslim ediyorum.

Çalışmalarımda partnerin memnuniyeti,gizlilik, nezaket ve işlemin anlaşılan süre içerisinde tamamlanması en çok dikkat ettiğim hususlardır. Dilerseniz elinizdeki metinin bir parçasını gönderip çevirisini isteyerek beğenmeniz durumunda çalışmaya başlayabiliriz.Çeviri Dilleri

İngilizce Tercüme İngilizce
Türkçe Tercüme Türkçe

Kullandığı Programlar

Sdl Trados

Microsoft Word

Html-Css

Solidworks

Autocad

SERBEST TERCÜMAN

Üyelik Tarihi
Nisan 2019

Son Görülme
2 gün önce

Bölge
Kayseri, Melikgazi