Tercüman Ali Çağan Kaya

ALİ ÇAĞAN KAYA

Premium Üye
Ali Çağan Kaya çeviri portalımızda bir ay önce kayıt olmuş ve Premium Üye olarak hizmet vermektedir. 6 dil çiftinde , Akademik Çeviri , Altyazı Çevirisi , Edebi Çeviri , Ticari Çeviri , Yazılı Çeviri hizmeti sunmaktadır.

MESAJ GÖNDER


HAKKINDA

Merhaba, 

Halen Hacettepe Üniversitesi İngiliz Dilbilimi bölümünde öğrenim görmekteyim. 2020 yılından bu yana profesyonel mütercim tercümanlık hizmetleri sunmaktayım. Aynı zamanda 2021 yılından beri farklı dillerde kaleme aldığım makaleleri kişisel web sitemde paylaşıyor ve çeşitli sitelere akademik yazı desteği sağlıyorum. Sunmuş olduğum hizmetler yukarıda belirttiğim alanlarla sınırlı olmayıp, size en iyi hizmeti sunabilmek adına kişisel ihtiyaçlarınıza özel şekilde ayarlanacaktır. Daha fazla bilgi almak için web sitesi dışındaki iletişim kanallarını da kullanabilirsiniz.

Hello, 

I am currently studying in the Department of English Linguistics at Hacettepe University. Since 2020, I have been providing professional translation and interpreting services. Additionally, since 2021, I have been sharing articles written in various languages on my personal website and offering academic writing support for different platforms. The services I offer are not limited to the fields mentioned above; they will be tailored to your individual needs to provide you with the best possible assistance. You can also use the communication channels outside this website to obtain further information.

Bonjour, 

Je suis actuellement en train d'étudier au Département de Linguistique Anglaise de l'Université Hacettepe. Depuis 2020, je propose des services professionnels de traduction et d'interprétation. De plus, depuis 2021, je partage des articles rédigés dans différentes langues sur mon site personnel et offre un soutien à la rédaction académique pour différentes plateformes. Les services que je propose ne se limitent pas aux domaines mentionnés ci-dessus ; ils seront adaptés à vos besoins individuels pour vous fournir la meilleure assistance possible. Vous pouvez également utiliser les canaux de communication en dehors de ce site web pour obtenir plus d'informations.


Çeviri Dilleri

Arapça Tercüme Arapça
Türkçe Tercüme Türkçe
Çekçe Tercüme Çekçe
Türkçe Tercüme Türkçe
Fransızca Tercüme Fransızca
İngilizce Tercüme İngilizce
Fransızca Tercüme Fransızca
Türkçe Tercüme Türkçe
İngilizce Tercüme İngilizce
Türkçe Tercüme Türkçe
Sırpça Tercüme Sırpça
Türkçe Tercüme Türkçe
Türkçe Tercüme Türkçe
İngilizce Tercüme İngilizce

Eğitim Geçmişi

İngiliz Dilbilimi
Hacettepe Üniversitesi / 2021


PREMIUM TERCÜMAN

Üyelik Tarihi
Ağustos 2023

Son Görülme
3 gün önce

Bölge
Isparta, Merkez