Tercüman Ayşe Nur Doksat

AYŞE NUR DOKSAT

Ayşe Nur Doksat çeviri portalımızda 7 yıl önce kayıt olmuş ve Serbest Çevirmen olarak hizmet vermektedir. 2 dil çiftinde , Yazılı Çeviri , Sözlü Çeviri hizmeti sunmaktadır.

Ayşe Nur Doksat ve diğer kayıtlı 6606 tercümandan teklif istemek için tıklayın.

HAKKINDA

Faaliyetine Kasım 1998’de medwise® olarak başladı ve bu güne dek genel sağlık, tıp, ilaç, tıbbi cihaz ve tıbbi tanı alanlarında yaptığı çeşitli şirket içi eğitim, toplumsal farkındalık ve klinik pazarlama projeleri danışmanlığı ve projelendirme hizmetlerinin yanı sıra Tıbbi Çeviri alanında çok sayıda referansa sahip oldu.

CTD gibi resmi formatlara uygun tıbbi ürün lisans ve ilaç patentleri; başvuru dosyaları ve prospektüsler, hasta kullanım kılavuzları gibi ruhsat dokümanları; klinik çalışma protokolü, tıbbi makale ve tanı ve tedavi kılavuzları, kongre sunumları gibi bilimsel içerikli tıbbi metin ve sunumlar; ürün broşürleri, ürün katalogları ve hastaya tanıtım gibi promosyon malzemeleri; sosyal farkındalık oluşturma amaçlı kitapçıklar; hasta laboratuar ve girişim raporları ve epikrizleri gibi hastanın hızlı kullanımına yönelik belgeler; medikal cihazlara ait kullanım kılavuzları, kataloglar, teknik özellikler, patent ve lisans belgeleri; eğitim ve ürün tanıtımı amaçlı slayt setleri; çeşitli internet sitelerinin hekimler ve hastalara yönelik sağlık portali içeriği; ve şirket içi ve dışı pazarlama, satış ve finans raporları ve basın bültenleri gibi pek çok medikal ve medikomarketing içerikli metnin çift taraflı çevirisinde hizmet vermektedir.

Çeviri çalışmalarını Yazılı Doküman Çevirisi, Video/Ses Kaydı Deşifre ve Çevirisi,şirket içi eğitim vb. toplantılarda Ardışık Çeviri hizmetleri şeklinde sürdürmektedir.


Çeviri Dilleri

Türkçe Tercüme Türkçe
İngilizce Tercüme İngilizce

Eğitim Geçmişi

Tıp Fakültesi
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi / 1978-1985


SERBEST TERCÜMAN

Üyelik Tarihi
Haziran 2014

Son Görülme
6 gün önce

Bölge
Muğla, Bodrum