Tercüman Caglar Memis

CAGLAR MEMİS

Caglar Memis çeviri portalımızda bir yıl önce kayıt olmuş ve Serbest Çevirmen olarak hizmet vermektedir. 4 dil çiftinde , Akademik Çeviri , Altyazı Çevirisi , Bilateral Çeviri hizmeti sunmaktadır.

Caglar Memis ve diğer kayıtlı 5992 tercümandan teklif istemek için tıklayın.

HAKKINDA

Merhabalar, ben Caglar. 18 yasindayim ve Ingilizce dilini 6 yasimdan beri siki bir sekilde takip ediyorum. Ayrica son 8 yildir Rusca ile de ilgileniyorum ve son 1 yildir Fransizca ile alakali da ders alip Intermediate seviyeli bir belge almis bulunmaktayim. Biliyorum, tecrubesizim ve yasim cok kucuk ama son 2 yildir Kanada'da International Baccalaureate egitim almaktaim, dolayisiyla gerek akademik, gerekse gun ici Ingilizce konusunda kendime guveniyorum., Eger herhangi bir sorunuz veya merakiniz varsa ya da iddialarima guvenmiyorsaniz email uzerinden iletisime acigim.  

IELTS: 8.0 Overall, 8.5 Speaking, 8.5 Listening, 7.5 Reading, 6.0 Writing


Hello everyone, I'm Caglar. Although I am only eighteen, I have had the pleasure of using and learning the English language since I was six. As an added bonus, I also have eight years of Russian experience as well as new acquaintance in French.  While my inexperience and young age may scare you, I have been studying as an International Baccalaureate student in Canada for the past two years and have confidence in my knowledge of the English language both academically and casual day to day English. If you have any questions, I am always open to any questions.


Çeviri Dilleri

Fransızca Tercüme Fransızca
Türkçe Tercüme Türkçe
İngilizce Tercüme İngilizce
Türkçe Tercüme Türkçe
Rusça Tercüme Rusça
Türkçe Tercüme Türkçe

SERBEST TERCÜMAN

Üyelik Tarihi
Temmuz 2019

Son Görülme
6 gün önce

Bölge
Denizli, Merkez