Tercüman Elena Ayduran

ELENA AYDURAN

Premium Üye
Elena Ayduran çeviri portalımızda 11 ay önce kayıt olmuş ve Premium Üye olarak hizmet vermektedir. 2 dil çiftinde , Altyazı Çevirisi , Edebi Çeviri , Hukuki Çeviri , Teknik Çeviri , Tıbbi Çeviri , Ticari Çeviri , Yazılı Çeviri hizmeti sunmaktadır.

MESAJ GÖNDER


HAKKINDA

Türkiye'de 10 yıldır yaşamaktayım. Coğrafyacı, HR ve tercümanım. Türk dili seviyem C1 (Tömer sertifikası). Ana dilimi  ve edebiyatı mukemmel bir seviyede bilmekteyim. Olay veya durumlara geniş bir açıdan bakarak olumsuzlukları çabuk bir şekilde ortadan kaldırabilirim. Çevirilere çok dikkatli bakarak, önemseyerek ve ciddi ilgilenirim. 

Приветствую вас. Я - Елена Айдуран, географ, hr-специалист, мама двух детей-билингвов. Уже 10 лет я проживаю в Турецкой республике, третий год занимаюсь переводами. Владею турецким языком на уровне С1 (сертификат Tömer), отлично знаю и свой родной, русский, язык, хорошо знаю литературу, обладаю широким кругозором. К переводам отношусь бережно и серьезно. Перевожу с душой. Предпочитаю письменные работы. Çeviri Dilleri

Rusça Tercüme Rusça
Türkçe Tercüme Türkçe
Türkçe Tercüme Türkçe
Rusça Tercüme Rusça

Eğitim Geçmişi

Coğrafya, Coğragya Öğretmenliği
Kuban Devlet Üniversitesi / 2007


Sertifika ve Kurslar

Türk Dili Tespit Sınavı - C1
Esogü Tömer / 2020


PREMIUM TERCÜMAN

Üyelik Tarihi
Ekim 2019

Son Görülme
4 gün önce

Bölge
Eskişehir, Tepebaşı