Tercüman Elvan Abuş

ELVAN ABUŞ

Elvan Abuş çeviri portalımızda 5 ay önce kayıt olmuş ve Serbest Çevirmen olarak hizmet vermektedir. 3 dil çiftinde , Akademik Çeviri , Altyazı Çevirisi , Bilateral Çeviri hizmeti sunmaktadır.

Elvan Abuş ve diğer kayıtlı 5678 tercümandan teklif istemek için tıklayın.

HAKKINDA

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Mütercim-Tercümanlık bölümü mezunuyum, pedagojik formasyon eğitimi aldım. Eğitim hayatım ve tecrübelerim doğrultusunda farklı insanlarla birlikte çalışma, bir takımda yer alma ve birlikte üretebilmeyi öğrenme fırsatım oldu.İşini severek yapan ve detayları çok önemseyen biriyim. İnsan ilişkileri noktasında esnek olmanın bana verimlilik olarak geri döndüğünü sıklıkla tecrübe ettim. Yeni şeyler öğrenmeyi, yeteneklerimi geliştirmeyi çok önemsiyor, bu amaçla insan ilişkilerinin öğreticiliğinden faydalanmak gerektiğini düşünüyorum. 

Eğitim sürecim içerisinde araştırma, öz motivasyon, girişimcilik ve farklı yetenekler edinme noktasında kendimi geliştirdim. İş hayatımda efektif ve çözüm odaklı olmak konusunda son derece özverili ve hevesli olduğumu, gereken sorumluluğu merak ve istekle üzerime almak istediğimi belirtmek isterim. İstekli, özenli ve dikkatli çalışmanın mutlaka başarı ile sonuçlanacağının bilincindeyim. 

Malatya'da aynı anda deneyimlemiş olduğum 3 farklı kurumda çalışmış olmam zaman yönetimi ve insanlarla ilişki kurma konusunda bana son derece yardımcı oldu. Öğrencilerle ve velilerle olan ilişkilerin nasıl yürütülmesi konusunda bilinçliyim. İş deneyimlerimden de göreceğiniz gibi çalıştığım kurumlar ve öğrenci seviyeleri bana her seviyeden öğrenciyle çalışabilme imkanı sağladı. Ön yazımı incelemeye vakit ayırdığınız için teşekkür ederim.

Saygılarımla,Çeviri Dilleri

Fransızca Tercüme Fransızca
Türkçe Tercüme Türkçe
İngilizce Tercüme İngilizce
Türkçe Tercüme Türkçe

Eğitim Geçmişi

Mütercim-Tercümanlık
Üniversite / 2019

Alanı/ Dalı Yok
Malatya Lisesi / 2013


SERBEST TERCÜMAN

Üyelik Tarihi
Ağustos 2020

Son Görülme
6 gün önce

Bölge
Mersin, Toroslar