Tercüman Emin Kurnasan

EMİN KURNASAN

Noter Yeminli Tercüman

Emin Kurnasan çeviri portalımızda 7 ay önce kayıt olmuş ve Serbest Çevirmen olarak hizmet vermektedir. 4 dil çiftinde , Altyazı Çevirisi , Deşifre , Hukuki Çeviri , Konuşma Çevirisi , Noter Yeminli Çeviri , Resmi Çeviri , Sözlü Çeviri , Teknik Çeviri , Tıbbi Çeviri , Ticari Çeviri , Yazılı Çeviri , Yerelleştirme hizmeti sunmaktadır.


HAKKINDA

Ben Emin . Öğrenciyim, 5 Yıl önce elimde olmayan nedenlerle Suriye'den İstanbul'a taşındım. Arapça ve İngilizceyi biliyorum, lakin Türk kökenli olmama rağmen Türkçe bilmiyordum, Türkçeyi hiçbir yardım olmaksızın (kurs- özel ders- vb.) öğrendim, İstanbul Üniversitesinde kayıt yaparken TÖMER _Türkçe_ sınavına girdim ve C1 seviyesinde 97% ile sınavdan geçtim. 

Turizm'de 2 yıl çalıştım ve son 1 senede şirket Arap iş adamları için özel tercüman olarak beni gönderiyordu. Misafirlerimin arasında: Sudi Arabistan prensi Dr. Faysal bin Mishal temsil ettiği Sudi Arabistan'a görme engelliler için tasarlanmış bazı makinalar satışını gerçekleştirdik. Daha sonra gayrimenkul sektörüne girdim ve yabancı müşterilere 4 ayrı projede satış imkânı açmakta yardımcı oldum ve satış müdürü olarak 2 sene devam ettim. Satışı gerçekleştirmeden önce, müşteriye daire özellikleri anlatmak, bölgeyi anlatmak ve sözleşme dili çevirmek benim görevlerim arasındaydı. Son olarak birden fazla noterde  Arapça yeminli tercüme belgesini aldım ve Freelance olarak bir buçuk senedir tercümanlık yapmaktayım.

Kariyer önemli olabilir, ama okumak olmazsa olamazdır benim için.

Şu anda Psikoloji öğrencisiyim, her öğrencide olduğu gibi gelir sağlamak mücadele ister, elimde imkân olduğunu düşündüğüm için, şirketinizin bünyesinde Arapça- İngilizce- Türkçe diller arasında Tercüman olarak çalışmak istemekteyim / arz etmekteyim.  (Subtitle- Dosya- Blog- vb.).


Çeviri Dilleri

Arapça Tercüme Arapça
Türkçe Tercüme Türkçe
İngilizce Tercüme İngilizce
Türkçe Tercüme Türkçe
Osmanlıca Tercüme Osmanlıca
Türkçe Tercüme Türkçe
Türkçe Tercüme Türkçe
Arapça Tercüme Arapça
Türkçe Tercüme Türkçe
Osmanlıca Tercüme Osmanlıca

SERBEST TERCÜMAN

Üyelik Tarihi
Şubat 2020

Son Görülme
6 gün önce

Bölge
İstanbul, Ümraniye