Hakkımızda

İletişime değer veriyoruz. Herkes için iletişim kurmayı daha kolay ve anlamlı hale getiriyoruz.

Tercüman Bul Teknoloji ve Dil Hizmetleri A.Ş. olarak son 2007 yılından bu yana uzman tercüman ve çeviri bürolarından oluşan tercüman ağımız ile dünyanın bir çok ülkesinde ve Türkiye'nin 81 ilinde 61 dilde hızlı, tutarlı ve profesyonel bir çeviri hizmeti sunarak mesafeleri kısaltıyor ve iletişimi kolaylaştırıyoruz. İşbirlikçi ve yetenekli bir ortamda, dillerin çeşitliliğine önem veriyor ve her birinin sürekliliğini teşvik ediyoruz.

Uzmanlığımız, verdiğimiz hizmetin bir parçası. Bu nedenle her müşterimize 7/24 destek sunuyoruz. Profesyonel tercümanlarımız ve müşteri temsilcilerimiz size e-posta ve telefon yoluyla yardımcı olmaya her zaman hazır.

Çeşitli branş ve taleplere göre en iyi fiyatı ve hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Müşterilerimize sunulan hizmetler arasında belgelerin, web sitelerinin, yazılımların ve uygulamaların 60'tan fazla dile çevrilmesi ve yerelleştirilmesi yer alıyor. Ayrıca video, sesli çeviri ve deşifre hizmetleri de veriyoruz.

Çevirmenlerimiz dünyanın neresinde olursa olsun, onlara hızlı ve adil bir şekilde ödeme yapıyoruz. Tercümanlarımızın rolüne değer verirken, aynı zamanda çeviri endüstrisindeki modern teknolojiyi de benimsiyoruz. Yenilikçi bakış açımızla, dünya ve Türkiye çapında hizmet verdiğimiz 1000’den fazla işletmenin ve profesyonel müşterinin çeviri ihtiyaçları için bize güvenmesini sağlıyoruz.

Küresel vizyonumuz ve yerel yaklaşımımızla, tüm çeviri ve lokalizasyon ihtiyaçları için yüksek kaliteli çözümler sunuyoruz. Müşterilerimizle kurduğumuz uzun vadeli iş ortaklıklarının sürdürülebilirliği için en son teknolojileri uzman tercümanlarımızla harmanlıyor ve uygun fiyatlarla doğru çeviriler sunuyoruz.