Tercüman Hüseyin Serdar Calla

HÜSEYİN SERDAR CALLA

Hüseyin Serdar Calla çeviri portalımızda bir yıl önce kayıt olmuş ve Serbest Çevirmen olarak hizmet vermektedir. 3 dil çiftinde , Altyazı Çevirisi , Teknik Çeviri , Tıbbi Çeviri , Yazılı Çeviri , Yerelleştirme hizmeti sunmaktadır.

Hüseyin Serdar Calla ve diğer kayıtlı 5818 tercümandan teklif istemek için tıklayın.

HAKKINDA

Merhabalar. Ben Serdar. 23 yaşındayım. Dokuz Eylül Üniversitesi Mütercim-Tercümanlık (Türkçe-İngilizce-Almanca) Bölümü son sınıf öğrencisiyim.  


Yabancı dile olan ilgim lisede başladı. Liseden sonra yabancı dile yönelmek istedim ve Dokuz Eylül Üniversitesi Mütercim – Tercümanlık Bölümünü tercih ettim. Özellikle bu okulu tercih ettim çünkü buradaki program çift dilli bir programdı. Öğrenimim boyunca birçok yabancı öğretmenle karşılaştım ve onlardan çok şeyler öğrendim.

Kişisel yeteneklerime gelecek olursak kararlı, ısrarlı, girişimci ve meraklı biriyimdir. Bu merakım beni hep bir şeyler öğrenmeye ve kendimi geliştirmeye itiyor. Ayrıca değişken durumlara kolayca alışabilmem benim hem tek hem de grup olarak çalışmama olanak sağlıyor. Beni eşsiz yapan şey ise çeviriyi sevmem ve bir şeyleri yaparak öğrenmem diyebilirim.


Çeviri Dilleri

Almanca Tercüme Almanca
Türkçe Tercüme Türkçe
İngilizce Tercüme İngilizce
Türkçe Tercüme Türkçe
İngilizce Tercüme İngilizce
Türkçe Tercüme Türkçe

SERBEST TERCÜMAN

Üyelik Tarihi
Ağustos 2019

Son Görülme
6 gün önce

Bölge
Konya, Meram