Ortalama 1 dakika 24 saniye ile en hızlı teklife ulaşırsınız!

TALEP GÖNDER

Ortalama teklif süresi 1 dakika 24 saniye!

Yardıma mı ihtiyacınız var? Tüm soru ve görüşleriniz için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

En Uygun Çeviri

Tercüman Bul çeviri ihtiyaçlarınızı en uygun biçimde karşılamak için 1500'den fazla tercüman ile ortak çalışır ve tercüme edilecek dosyanızı profesyonel tercümanlara ileterek en hızlı ve en uygun fiyat tekliflerini almanızı sağlar. Hiç bir aracı kuruma ihtiyaç duymadan dilediğiniz tercüman ile çalışarak çevirinizi başlatabilirsiniz.

İngilizce Çeviri

Tercüman Bul 1500'den fazla kayıtlı tercüman ve çeviri bürosu ile başta İngilizce Türkçe çeviri olmak üzere bir çok dilde çeviri hizmeti vermektedir. İngilizce ödev, tez, evlilik cüzdanı, makale, transkript, öğrenci belgesi, adli sicil kaydı, sağlık raporu, tıbbi rapor, hukuki çeviri, akademik çeviri, ticari çeviri, mahkeme kararı çevirisi, yazışma çevirileri gibi bir çok belgeyi İngilizce'den Türkçe'ye ya da Türkçe'den İngilizce'ye tercüme etmek için konusunda uzman tercümanlardan anında fiyat teklifi alabilir, dilediğinizi tercih edebilir ve ödemenizi güvenli havuz hesabına yatırarak anında çevirinizi başlatabilirsiniz. Dilerseniz çevirinizin noter onaylı olması gerektiğini belirterek uygun tercümanların fiyat teklifi vermesini sağlayabilirsiniz.

Noter Yeminli Çeviri

Mahkeme kararı, adli tıp raporu, öğrencilik belgesi, diploma, transkript, evlilik işlemleri gibi noter yeminli çeviri gerektiren belgeleriniz için noter yeminli tercümanlardan online fiyat teklifi alabilir ve çeviri yaptırabilirsiniz. Çeviri ilan formunu doldururken bu talebinizi belirtebilirsiniz. Noter yemini gerektirdiğinden emin olmadığınız çeviriler için uzman tercümanlarımız sizi yönlendirebilirler.

Sözlü Çeviri

Toplantı, fabrika ziyareti, fuar katılımı, makine kurulumu, ehliyet sınavı, müşteri görüşmeleri gibi sözlü ve ardıl çeviri gerektiren tüm ihtiyaçlarınız için tercümanlarımız ile görüşerek size uygun olanı tercih edebilirsiniz. Sözlü çeviri ihtiyaçlarınız için il, ilçe toplantı konusu, ulaşım ve konaklama gibi detayları belirtmeniz tercümanlarımızın çok daha hızlı ve doğru fiyatlandırmasına yardımcı olacaktır.