Tercüman İlker Yalçın

İLKER YALÇIN

Noter Yeminli Tercüman

İlker Yalçın çeviri portalımızda 2 yıl önce kayıt olmuş ve Serbest Çevirmen olarak hizmet vermektedir. 2 dil çiftinde , Akademik Çeviri , Altyazı Çevirisi , Bilateral Çeviri , Bilirkişi Tercüman , Deşifre , Dizgi , Edebi Çeviri , Hukuki Çeviri , Konuşma Çevirisi , Noter Yeminli Çeviri , Redaksiyon , Refakat , Resmi Çeviri , Simültane Çeviri , Sözlü Çeviri , Teknik Çeviri , Tıbbi Çeviri , Ticari Çeviri , Yazılı Çeviri , Yerelleştirme hizmeti sunmaktadır.


HAKKINDA

2006 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi İngilizce Mütercim tercümanlık bölümünden mezun oldum. Yıllardır profesyonel anlamda akademik alanlar dahil bir çok alanda üst düzey çeviriler yaptım ve yapmaktayım. Halen noter onaylı yeminli tercüman olup, geçmişte yıllarca turizm sektöründe Turist Rehberliği de yaptım. 

Daha önce Türkçe - İngilizce ve İngilizce - Türkçe olarak çeşitli uzmanlık dallarında çeviri faaliyetlerinde bulundum. Çoğu uzmanlık dalındaki terimlere hakimiyetim var.  Uygun fiyatlarla çeviri faaliyetinde bulunmaktayım. Herhangi bir çeviri çalışması yapılacak olduğunda iletebilirsiniz.

Tecrübeli Noter Onaylı Yeminli Tercüman olarak çalışmaktayım.


Çeviri Dilleri

İngilizce Tercüme İngilizce
Türkçe Tercüme Türkçe
Türkçe Tercüme Türkçe
İngilizce Tercüme İngilizce

Eğitim Geçmişi

Mütercim-Tercümanlık
Dokuz Eylül Üniversitesi / 2006

Noter Onaylı
Yeminli Tercüman / 2007


SERBEST TERCÜMAN

Üyelik Tarihi
Nisan 2018

Son Görülme
6 gün önce

Bölge
Aydın, Nazilli