Tercüman Irem Yetisen

IREM YETİSEN

Irem Yetisen çeviri portalımızda bir yıl önce kayıt olmuş ve Serbest Çevirmen olarak hizmet vermektedir. 2 dil çiftinde , Akademik Çeviri , Altyazı Çevirisi , Deşifre , Edebi Çeviri , Konuşma Çevirisi , Redaksiyon , Sözlü Çeviri , Teknik Çeviri , Tıbbi Çeviri , Yazılı Çeviri , Yerelleştirme hizmeti sunmaktadır.


HAKKINDA

Eğitim hayatım tercümanlığın gerektirdiği altyapıyı bana sağladı. Eğitim süreçlerim içerisinde araştırma, öz motivasyon, girişimcilik ve farklı yetenekler edinme noktasında kendimi geliştirdim. 

Bahçeşehir Üniversitesi’nde tamamladığım İngilizce Dil Eğitimi lisans eğitimimde İngilizce ve Türkçe dillerine dair geniş çapta profesyonel bilgi edindim. Columbia Üniversitesi’nde tez yazım aşamasında olduğum Bilişsel Bilim yüksek lisans eğitimim bana araştırmacı ve çalışmaya aç bir kişilik kattı.

İş yaşamında efektif ve hızlı olmak konusunda son derece özverili ve hevesli olduğumu, çevirinin gerektirdiği sorumluluğu merak ve istekle üzerime aldığımı belirtmek isterim. İstekli, özenli ve dikkatli çalışmanın mutlaka başarı ile sonuçlanacağının bilincindeyim. Bu nedenle size yeteneklerim ve çalışma disiplinim ile katkı sağlayabileceğim noktasında şüphem yok.


Çeviri Dilleri

İngilizce Tercüme İngilizce
Türkçe Tercüme Türkçe
İngilizce Tercüme İngilizce
Türkçe Tercüme Türkçe
Türkçe Tercüme Türkçe
İngilizce Tercüme İngilizce

Eğitim Geçmişi

İngilizce Dil Eğitimi
Bahçeşehir Üniversitesi / 2017

Cognitive Science İn Education (Eğitimde Bilişsel Bilim)
Teachers College, Columbia University / 2019


SERBEST TERCÜMAN

Üyelik Tarihi
Ekim 2018

Son Görülme
6 gün önce

Bölge
İstanbul, Şişli