Tercüman Kamolzhon Raziev

KAMOLZHON RAZİEV

Kamolzhon Raziev çeviri portalımızda 3 yıl önce kayıt olmuş ve Serbest Çevirmen olarak hizmet vermektedir. 5 dil çiftinde , Bilateral Çeviri , Refakat , Sözlü Çeviri , Yazılı Çeviri hizmeti sunmaktadır.

Kamolzhon Raziev ve diğer kayıtlı 5844 tercümandan teklif istemek için tıklayın.

HAKKINDA

Merhaba ben Kamol. Anadilim Özbekçe ve Farsçadır. Ayrıca İngilizce ve Rusça diilerini çok iyi biliyorum çocukluk dönemden öğrendiğim için iyi seviyede(Ayrıca tamamen dersleri İngilizce olan liseyi bitirdim). Türkiyede Yıldız Teknik Üniversitesinde Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği alanında lisansımı yaptım ve şu an aynı dalda yüksek lisans öğrencisiyim. Türkçem anadil seviyesinde. Yaklaşık 2-3 yıldır fuarlarda ve iş görüşmelerinde tercümanlık tecrübem oldu.

Hi. I am Kamol. My native languages are Uzbek and Farsi. Since childhood, I am good at English and Russian(I went to English high school). Currently, I am a master student at Yildiz Technical Universit in Istanbul and majorıng in Electronics and Telecommunication Engineering and my Turkish is approximately native. I have a translation experience of over 2-3 years in different business meetings and exhibitions.

For my resume/profile: https://www.linkedin.com/in/kamolzhonraziev/


Çeviri Dilleri

Farsça Tercüme Farsça
Türkçe Tercüme Türkçe
İngilizce Tercüme İngilizce
Türkçe Tercüme Türkçe
Özbekçe Tercüme Özbekçe
Türkçe Tercüme Türkçe
Rusça Tercüme Rusça
Türkçe Tercüme Türkçe

Eğitim Geçmişi

Science/Fen
Lyceum For Gifted Students / 2009

Electronics And Telecommunication Engineering/Elektronik Ve Haberleşme Mühendisliği
Yildiz Technical University / 2016


SERBEST TERCÜMAN

Üyelik Tarihi
Mart 2018

Son Görülme
6 gün önce

Bölge
İstanbul, Bahçelievler