Tercüman Maye Yılmaz

MAYE YILMAZ

Noter Yeminli Tercüman

Maye Yılmaz çeviri portalımızda 4 yıl önce kayıt olmuş ve Serbest Çevirmen olarak hizmet vermektedir. 5 dil çiftinde , Sözlü Çeviri , Yazılı Çeviri hizmeti sunmaktadır.

Maye Yılmaz ve diğer kayıtlı 5385 tercümandan teklif istemek için tıklayın.

HAKKINDA

Kırımlı Tercüme, isminden de anlaşılacağı üzere Kırımlı Maye YILMAZ tarafından kurulmuştur.

Maye YILMAZ, Noter yeminli ve İstanbul Adliyesi bilirkişisi Rusça-Ukraynaca-İngilizce-Kırım Tatarca tercümanı olup,  Kırım doğumludur. İlk, orta ve lise tahsilini memleketi olan Kırım’da almıştır.

Daha sonra 1994 yılında üniversite eğitimini almak üzere Türkiye’ye gelmiştir. Burada Sakarya Üniversitesi İ.İ.B.F. İşletme Bölümünde lisansını tamamladıktan sonra 2003 yılında Gazi Üniversitesin’de Sosyal Bilimler Enstitüsü Finans Bölümünde yüksek lisansını başarıyla bitirmiştir.  2003 yılında akademik kariyerini tamamladıktan sonra büyük firmalarda üretim, dış ticaret ve tercüme konusunda görev almıştır. 2003 yılından beri profesyonel anlamda Rusça-Ukraynaca-İngilizce-Kırım Tatarca lisanlarında tercüme yapmaktadır.  

Kurucusunun disiplinli çalışma tarzı ve engin tecrübesiyle, son yıllarda gelişen internet teknolojisinin sunduğu imkanları bir arada kullanan Kırımlı Tercüme’nin hizmetlerinde “sürekli gelişme ve kaliteli hizmet” anlayışı hakimdir.

Kırımlı Tercüme olarak tercümelerimiz de özenli olmayı, kaliteyi her zaman ön planda tutmaktayız. Ve tercüme yaptıran özel ve tüzel kişilerin hassasiyetlerini anlayarak, bilgi gizliliğini sağlamayı amaç edindik.

Kırımlı Tercüme sizlere tüm dünya dillerinde, konusunda profesyonel dil bilimciler elinde çeviri hizmeti vermekten memnuniyet duymaktadır...

Tercüme konusunda bilgi edinmek için biz size sadece bir telefon kadar uzaklıktayız....

Saygılarımla,

Maye YILMAZİş Geçmişi

Ukraynaca - Türkçe Genel Çeviri
Ocak 2016,
Yorum yapılmadı


Çeviri Dilleri

Türkçe Tercüme Türkçe
İngilizce Tercüme İngilizce
Türkçe Tercüme Türkçe
Rusça Tercüme Rusça
Türkçe Tercüme Türkçe
Tatarca Tercüme Tatarca
Türkçe Tercüme Türkçe
Ukraynaca Tercüme Ukraynaca

Eğitim Geçmişi

İşletme
Gazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü / 2003


SERBEST TERCÜMAN

Üyelik Tarihi
Aralık 2015

Son Görülme
6 gün önce

Bölge
İstanbul, Kartal