Tercüman Merve Aktaş

MERVE AKTAŞ

Premium Üye
Merve Aktaş çeviri portalımızda 2 yıl önce kayıt olmuş ve Premium Üye olarak hizmet vermektedir. 2 dil çiftinde , Akademik Çeviri , Altyazı Çevirisi , Deşifre , Hukuki Çeviri , Konuşma Çevirisi , Resmi Çeviri , Teknik Çeviri , Tıbbi Çeviri , Ticari Çeviri , Yazılı Çeviri hizmeti sunmaktadır.

MESAJ GÖNDER


HAKKINDA

I can translate your texts into English or Turkish. I am a native speaker of Turkish. I have an Associate's Degree in Translation and Interpretation Department, the Near East University, Cyprus (TRNC). I can do the translation of financial texts, technical texts, scientific texts, and basic law texts like contracts and agreements or any general fields. I know how to use SDL Trados (2021), MemoQ, and SmartCAT, but I do prefer using SDL Trados. And as you might guess, I know how to use Microsoft Office Tools as well. I appreciate you accept my offers, thank you all ☺ ( I don't simultaneous translation.)


İş Geçmişi

İngilizce - Türkçe 13091 karakter Genel Çeviri
Nisan 2023,
Sunum tercümemiz gayet iyi şekilde yapıldı. Teşekkürler.

İngilizce - Türkçe 1958 karakter Genel Çeviri
Kasım 2021,
Harika iletişim ve detaylı çalışma.

İngilizce - Türkçe 1000 karakter Genel Çeviri
Şubat 2021,
Her zamanki gibi. A++!

İngilizce - Türkçe 1000 karakter Genel Çeviri
Şubat 2021,
Geleceğinin çok parlak olduğunu düşündüğüm nadide çevirmen adaylarından biri. Yaptığı işteki özen tek kelimeyle hayran bıraktı ve anlaştığımız süreden çok daha önce çevirinin teslimatı gerçekleştirdi. Beraber uzun vadede çalışacağımıza inanıyorum. Tekrar teşekkürler!

İngilizce - Türkçe 9500 karakter Genel Çeviri
Şubat 2021,
Merve yine harika bir iş çıkarmış! Çok kısıtlı bir sürede yetişmesi gereken bu çeviri üzerinde bu kadar özenle ve titizlikle çalışması gerçekten takdire şayan! Çok teşekkürler!


Çeviri Dilleri

İngilizce Tercüme İngilizce
Türkçe Tercüme Türkçe
Türkçe Tercüme Türkçe
İngilizce Tercüme İngilizce

Eğitim Geçmişi

Translation And Interpretation
Near East University / 2018


PREMIUM TERCÜMAN

Üyelik Tarihi
Aralık 2020

Son Görülme
6 gün önce

Bölge
Bursa, Osmangazi