Tercüman Merve Aktaş

MERVE AKTAŞ

Merve Aktaş çeviri portalımızda 6 ay önce kayıt olmuş ve Serbest Çevirmen olarak hizmet vermektedir. 2 dil çiftinde , Akademik Çeviri , Altyazı Çevirisi , Deşifre , Hukuki Çeviri , Konuşma Çevirisi , Resmi Çeviri , Teknik Çeviri , Tıbbi Çeviri , Ticari Çeviri , Yazılı Çeviri hizmeti sunmaktadır.

Merve Aktaş ve diğer kayıtlı 5982 tercümandan teklif istemek için tıklayın.

HAKKINDA

I can translate your texts into English or Turkish. I am a native speaker of Turkish. I have an Associate's Degree in Translation and Interpretation Department, in the Near East University, Cyprus (TRNC). I can do the translation of the technical text, scientific texts, and basic law texts like contracts and agreements or any general fields. I know how to use SDL Trados (2021) and SmartCAT, but I do prefer using SDL Trados. And as you might know, I know how to use Word, Excel, Powerpoint, etc. I appreciate you accept my offers, thank you all ☺ ( I don't simultaneous translation.)


İş Geçmişi

İngilizce - Türkçe 1000 karakter Genel Çeviri
Şubat 2021,
Her zamanki gibi. A++!

İngilizce - Türkçe 1000 karakter Genel Çeviri
Şubat 2021,
Geleceğinin çok parlak olduğunu düşündüğüm nadide çevirmen adaylarından biri. Yaptığı işteki özen tek kelimeyle hayran bıraktı ve anlaştığımız süreden çok daha önce çevirinin teslimatı gerçekleştirdi. Beraber uzun vadede çalışacağımıza inanıyorum. Tekrar teşekkürler!

İngilizce - Türkçe 9500 karakter Genel Çeviri
Şubat 2021,
Merve yine harika bir iş çıkarmış! Çok kısıtlı bir sürede yetişmesi gereken bu çeviri üzerinde bu kadar özenle ve titizlikle çalışması gerçekten takdire şayan! Çok teşekkürler!


Çeviri Dilleri

İngilizce Tercüme İngilizce
Türkçe Tercüme Türkçe
Türkçe Tercüme Türkçe
İngilizce Tercüme İngilizce

Eğitim Geçmişi

Translation And Interpretation
Near East University / 2018


SERBEST TERCÜMAN

Üyelik Tarihi
Aralık 2020

Son Görülme
6 gün önce

Bölge
Bursa, Osmangazi