Tercüman Merve Erpak

MERVE ERPAK

Noter Yeminli Tercüman

Merve Erpak çeviri portalımızda 3 yıl önce kayıt olmuş ve Serbest Çevirmen olarak hizmet vermektedir. 4 dil çiftinde , Altyazı Çevirisi , Deşifre , Bilateral Çeviri , Bilirkişi Tercüman , Noter Yeminli Çeviri , Redaksiyon , Refakat , Yazılı Çeviri , Sözlü Çeviri , Yerelleştirme hizmeti sunmaktadır.


HAKKINDA

CAT Content Services ile tüm dil hizmetleri tek çatı altında...

Çeviri, yerelleştirme ve çeşitli içerik hizmetlerinde kaliteyi ilke edinen CAT, sektöre yeni bir anlayış kazandırmayı hedefliyor.

Deneyimli ekibiyle müşterilerine yalnızca çeviri hizmeti değil aynı zamanda danışmanlık hizmeti de sunarak zorlu koşullarda yolunuzu kaybetmemenizi sağlıyor. Çeviri sektöründe güvenilir çözümler üreten CAT, kaliteli hizmet sunabilen alanlarında bilgili ve eğitimli dinamik bir ekip ile vücut bulmuştur.
Sosyal medya ve çeviri sektörlerinde edindiği bilgi ve deneyimi birleştirerek yeni fikirler sunabilen CAT, sosyal medyada adınızı doğru şekilde duyurmanıza, çevirilerinizin kaliteli bir şekilde sunulmasına ve reklam metinlerinizin yerelleştirmesinde yerel halkın sizi doğru şekilde anlamasına yardımcı olmaktadır.


İş Geçmişi

Türkçe - İngilizce 40000 karakter Mahkeme Kararı
Ağustos 2016,
Yorum yapılmadı


Çeviri Dilleri

Almanca Tercüme Almanca
Türkçe Tercüme Türkçe
Boşnakça Tercüme Boşnakça
Türkçe Tercüme Türkçe
İngilizce Tercüme İngilizce
Türkçe Tercüme Türkçe
Türkçe Tercüme Türkçe
İngilizce Tercüme İngilizce

Eğitim Geçmişi


Trakya Üniversitesi /


Kullandığı Programlar

Sdl

Memoq

Idiom

Transistor

Sdl 2015

SERBEST TERCÜMAN

Üyelik Tarihi
Kasım 2015

Son Görülme
6 gün önce

Bölge
İstanbul, Kadıköy