Tercüman Muhammet Faruk Öztürk

MUHAMMET FARUK ÖZTÜRK

Muhammet Faruk Öztürk çeviri portalımızda bir yıl önce kayıt olmuş ve Serbest Çevirmen olarak hizmet vermektedir. 5 dil çiftinde , Akademik Çeviri , Altyazı Çevirisi , Edebi Çeviri , Hukuki Çeviri , Noter Yeminli Çeviri , Sözlü Çeviri , Yazılı Çeviri hizmeti sunmaktadır.

Muhammet Faruk Öztürk ve diğer kayıtlı 5808 tercümandan teklif istemek için tıklayın.

HAKKINDA

Değerli yetkili,

Özgeçmişimin, yeteneklerimin iş tanımınıza ve şirketiniz bakış açısına uygun olduğunu düşünüyorum. 2016 yılında İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi Uluslararası İslam ve Din Bilimleri Bölümü’nden mezun olduktan sonra Henza Akın Çolakoğlu İmam Hatip Lisesinden stajyer olarak işe başladım. Mezuniyetimin ardından İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi’nde Tezli Yüksek Lisans eğitimime başladım. Hali hazırda Yüksek Lisans tez dönemindeyim. Üniversite ikinci sınıftan itibaren hafta sonları ve yazları part-time gerektiğinde ise full time olarak çeşitli turizm şirketlerinde tur rehberi olarak görev aldım. 2018 Ocak ayı itibariyle de Beyoğlu 13. Noterliği’nde Arapça Tercüman olarak yer aldım. Daha sonra bir sivil toplum kuruluşunda koordinatörlük görevini üstlendim ve bu kuruma ait yurtta müdürlük yaptım. Son olarak da yine bir sivil toplum kuruluşunda Dış İlişkiler Sekreteri olarak çalışmaktayım.

İyi derecede Arapça ve Kazakça, orta seviyede de İngilizce ve Rusça bilmekteyim. Bu dillerin her birinden Türkçeye, teknik ve edebi tercümeler yapmaktayım.

Anlaşmamız durumunda, tercüme konusunda uzaktan size her türlü desteği vereceğimden emin olabilirsiniz.

Özgeçmişim ile ilgilendiğiniz için teşekkürler. 

Saygılarımla,

Faruk Öztürkİş Geçmişi

Arapça - Türkçe 8507 karakter Genel Çeviri
Şubat 2020,
Tercüman istenen değişiklikleri hemen uyguladı. Çok zor bir metni kısa sürede tercüme etti.


Çeviri Dilleri

Arapça Tercüme Arapça
Türkçe Tercüme Türkçe
Kazakça Tercüme Kazakça
Türkçe Tercüme Türkçe
Osmanlıca Tercüme Osmanlıca
Türkçe Tercüme Türkçe
Rusça Tercüme Rusça
Türkçe Tercüme Türkçe

SERBEST TERCÜMAN

Üyelik Tarihi
Haziran 2019

Son Görülme
6 gün önce

Bölge
İstanbul, Zeytinburnu