Tercüman Mustafa Kılınç

MUSTAFA KILINÇ

Noter Yeminli Tercüman

Mustafa Kılınç çeviri portalımızda 2 yıl önce kayıt olmuş ve Serbest Çevirmen olarak hizmet vermektedir. 2 dil çiftinde , Altyazı Çevirisi , Noter Yeminli Çeviri , Redaksiyon , Sözlü Çeviri , Yazılı Çeviri , Yerelleştirme hizmeti sunmaktadır.


HAKKINDA

Merhabalar, farklı tercüme bürolarında gerek tam zamanlı, gerek freelancer çevirmen sıfatıyla çalışmış olarak yaklaşık 10 yıllık bir çeviri tecrübesine sahip bulunmaktayım. Bunun yanı sıra çeşitli yayın evlerine düzeltmeler ve tercümelerimle katkı sundum. Pagoda Yayınlarından çıkan Hayvan'ın İnsancıkları (Animal's People) isimli kitabın çevirisi de bana aittir. 

Yüzüncü Yıl Üniversitesinde İngiliz Dili ve Edebiyatı, Dokuz Eylül Üniversitesinde ise Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümlerini okudum. 

Orta seviyede Yunanca, ortaya yakın seviyede ise Fransızca ve Almanca bilirim. 

Şu ana kadar ele aldığım her işimi layığıyla yapmış olmamın verdiği güvenle ve aldığım olumlu geri bildirimlerin neticesi olarak çeviri konusunda ihtiyacınızın bulunduğu her an yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım.

Esas çeviri öncesi, deneme çevirisi alarak çevirinin kalitesi hakkında fikir sahibi olup kararınızı buna göre verebilirsiniz. 


Çeviri Dilleri

İngilizce Tercüme İngilizce
Türkçe Tercüme Türkçe
Türkçe Tercüme Türkçe
İngilizce Tercüme İngilizce

Eğitim Geçmişi

Amerikan Kültürü Ve Edebiyatı
Dokuz Eylül Üniversitesi / 2013

İngiliz Dili Ve Edebiyatı
Yüzüncü Yıl Üniversitesi / 2008


Kullandığı Programlar

Trados

Omegat

Ms Office

Memsource

Memoq

Smartcat

SERBEST TERCÜMAN

Üyelik Tarihi
Mart 2018

Son Görülme
6 gün önce

Bölge
Ankara, Çankaya