Tercüman Seda Nur Mutlutürk

SEDA NUR MUTLUTÜRK

Seda Nur Mutlutürk çeviri portalımızda bir ay önce kayıt olmuş ve Serbest Çevirmen olarak hizmet vermektedir. 3 dil çiftinde , Altyazı Çevirisi , Edebi Çeviri , Hukuki Çeviri , Konuşma Çevirisi , Resmi Çeviri , Sözlü Çeviri , Tıbbi Çeviri , Ticari Çeviri , Yazılı Çeviri , Yerelleştirme hizmeti sunmaktadır.

Seda Nur Mutlutürk ve diğer kayıtlı 5394 tercümandan teklif istemek için tıklayın.

HAKKINDA

2016 yılı Kore Dili ve Edebiyatı mezunuyum. 2018 yılında Korede ikamet etmeye başladım. Korede gerek askeriye gerekse ticari alanda bir çok tercümanlık yaptım.  2019 yılında %80 burslu olarak İncheon Üniversitesinde Basın Yayın ve Gazetecilik bölümünde yüksek lisansa başladım. Covid-19 sebebiyle eğitimimi yarıda bıraktım.  2016-2018 yılları arasında 1 yıldan uzun bir süre Ankarada bulunan Kore Kültür Merkezinde resepsiyonist olarak görev yaptım. Görevli olarak çalıştığım sıralarda sözlü ve yazılı tercüman olarak da görevler üstlendim. Üniversitede lisans eğitimi sırasında  eğitimimin 1 yılını  Korede tam burslu eğitim alarak geçirdim. 2013 yılında  İstanbulda gerçekleşen ve 2014 yılında Korede bulunan Gyeongju şehrindeki Istanbul-Gyeongju Kültür Expo'da tercüman olarak görev yaptım. 


Latin Amerika ülkelerinin kültürlerine duyduğum ilgi ile 2017 yılında İspanyolca öğrenmeye başladım. Yaklaşık 1 aydır  Meksikadayım. Meksikada ikamet ediyorum. 


Çeviri Dilleri

İskoçça Tercüme İskoçça
Türkçe Tercüme Türkçe
İspanyolca Tercüme İspanyolca
Türkçe Tercüme Türkçe

Eğitim Geçmişi

Kore Dili Ve Edebiyatı
Erciyes Üniversitesi / 2012


SERBEST TERCÜMAN

Üyelik Tarihi
Ekim 2020

Son Görülme
6 gün önce

Bölge
Ankara, Keçiören