Tercüman T.Nur Özbay

T.NUR ÖZBAY

T.Nur Özbay çeviri portalımızda 6 ay önce kayıt olmuş ve Serbest Çevirmen olarak hizmet vermektedir. 3 dil çiftinde , Akademik Çeviri , Altyazı Çevirisi , Deşifre , Edebi Çeviri , Hukuki Çeviri , Konuşma Çevirisi , Refakat , Resmi Çeviri , Sözlü Çeviri , Teknik Çeviri , Tıbbi Çeviri , Ticari Çeviri , Yazılı Çeviri hizmeti sunmaktadır.


HAKKINDA

Merhaba,

Hukuk Fakültesi ve Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Avukatlık stajımı yaparken Mütercim-Tercümanlık bölümünü okumaya başladım. Bu sene avukatlık ruhsatımı aldım ve Mütercim-Tercümanlık bölümünde 3. sınıftayım.  Hukuk Fakültesinde seçmeli derslerin hepsini İngilizce almanın yanı sıra Hukuk İngilizcesi eğitimi de aldım. Üniversitede dil alanında derece yaptım ve son yapılan Yök-Dil sınavından 100 aldım. 

Hem Hukuk hem Türk Dili ve Edebiyatı mezunu olduğum ve halen mütercim-tercümanlık öğrencisi olduğum için özellikle hukuki metinlerde Türkçe'ye çeviri konusunda dile oldukça hakimim. Bunun yanı sıra eğitim hayatım boyunca bir çok akademik çeviri de yaptım. 

İşlerinizi titizlikle yapacağım hususunu garanti ediyorum, umarım iki tarafında da memnun kaldığı keyifli bir süreç olur.


Çeviri Dilleri

İngilizce Tercüme İngilizce
Türkçe Tercüme Türkçe
Osmanlıca Tercüme Osmanlıca
Türkçe Tercüme Türkçe

SERBEST TERCÜMAN

Üyelik Tarihi
Aralık 2018

Son Görülme
6 gün önce

Bölge
Ankara, Yenimahalle