Transkript Çevirisi

Hem ülkemizde hem de dünyada sıklıkla tercih edilen belge çevirilerinden birisi olan transkript çevirisi, genellikle master ve doktora programlarına katılmak için gerekmektedir. Yurtdışında eğitim görmek isteyen çoğu kişi transkriptini üniversiteye ibraz etmek durumundadır. Hal böyle olunca da o ülkenin diliyle hazırlanmış olan transkript gerekmektedir. Not dökümünü isteyen okullara çevirinizi yollamanız gerekiyorsa sitemizde sizlere hizmet sunan tercümanlarla anlaşabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Fiyat teklifi alabilmek için sitemizden “Teklif iste” butonuna tıklayarak gerekli adımları izlemeniz yeterli olacaktır. Teklif alabilmek için öncelikle kaynak dil ve çevrilecek dili belirlemeniz ve daha sonrasında tercüme edilecek olan belgeyi sisteme yüklemeniz şarttır. Sistem dosyanızda bulunan karakter sayısından yola çıkarak ortalama bir fiyatı sizlere sunacaktır. Belgelerin çevrilmesi ise uzunluğuna bağlı olarak değişim gösterebilmektedir. Sitemizde Almanca, Fransızca, İngilizce, Arapça, Japonca, İspanyolca gibi birçok dilde çeviri yapabilen profesyonel tercümanlar yer almaktadır. Eğer sizler de çevirilerinizi yanlışsız ve hızlı bir biçimde yaptırmak istiyorsanız sistemimizden yararlanabilirsiniz.

Transkript Çevirisi


Transkript Çevirisi Fiyat

Sitemizde kayıtlı yazılı çeviri yapabilen tercümanlardan evrak, dosya, diploma, nüfus işlemleri, yazışma tercümesi gibi yazılı çeviri gerektiren tercüme ihtiyaçlarınız için fiyat teklifi alabilirsiniz.