Tercüman Yasir Mercan

YASİR MERCAN

Yasir Mercan çeviri portalımızda bir yıl önce kayıt olmuş ve Serbest Çevirmen olarak hizmet vermektedir. 2 dil çiftinde , Akademik Çeviri , Altyazı Çevirisi , Konuşma Çevirisi , Refakat , Teknik Çeviri , Yazılı Çeviri hizmeti sunmaktadır.


HAKKINDA

Sayın Yetkili,

Ben Yasir . 24/08/1996 tarihinde Balıkesir'de doğdum. Yıldız Teknik Üniversitesi Fransızca Mütercim-Tercümanlık bölümünde 2. sınıf öğrencisiyim. 

İlk ve orta öğretimde sürekli olarak yabancı dillere ilgi duydum. Belçika'nın başkenti Brüksel'de 4 sene yaşadım ve orada bireysel çalışmalarım ile öğrendiğim Fransızca ile bugün bu üniversiteye girebilmeye hak kazandım ve bu branşta daha yüksek yerlerde kendimi görmeyi arzuluyorum. Farklı diller konuşabilmeyi ve öğrenmeyi seviyorum.

Severek yerleştiğim bu bölümde yetkin olabilmek için çaba sarf ediyorum. Kişisel gelişime önem veren sağduyulu, öğrenmeye açık biriyim. Çeşitli kurs ve aktivitelere katılım gösteriyorum ve göstermeye devam edeceğim. Problem çözebilen, yazılı-sözlü iletişimi kuvvetli, takım ve bireysel çalışmaya yatkın, iş zekası yüksek ve kolay öğrenen biriyim. Güvenilir, açık sözlü, dürüst ve pozitif bir yapıya sahip olduğum söylenir. Sorumluluk sahibi birisiyimdir, verilen işi en iyi ve en kısa zamanda yapabilirim.

Meslek hayatımın temelleri olan bugünleri sizinle çalışarak ilerletmek isterim.

SaygılarımlaÇeviri Dilleri

Fransızca Tercüme Fransızca
Türkçe Tercüme Türkçe

Eğitim Geçmişi

Fransızca Mütercim-Tercümanlık
Yıldız Teknik Üniversitesi / 2017


SERBEST TERCÜMAN

Üyelik Tarihi
Kasım 2018

Son Görülme
6 gün önce

Bölge
İstanbul, Güngören